Acasă Politic Împreună pentru 2024!

Împreună pentru 2024!

399

Negreanu Grigore, Consilier local din 2020, reprezentant al Satului Margineni.
De ce o schimbare de doctrină?
Nu este vorba despre o schimbare de doctrină, ci despre susținerea și încrederea pe care o am față de OMUL Daniel Tudor, care mi-a dovedit în ultimii 3 ani de mandat ca pune pe primul loc interesul și nevoile cetățenilor din Orașul Scornicesti.
Este o viziune comună și reprezintă motivul pentru care am ales acum 3 ani sa candidez pentru postul de consilier local.
Sunt sigur că de acum înainte am toată susținerea din partea domnului primar Daniel Tudor pentru a pune împreună în practica inițiative și proiecte benefice pentru localitate și pentru locuitorii Orașului Scornicești.

Despre Grigore Negreanu, Daniel Tudor, primarul orașului Scornicești, declară următoarele: “ Este unul dintre acei consilieri locali care a venit cu numeroase inițiative, a propus lucruri reale pentru comunitatea noastră, iar prezența sa în echipa de bine din orașul nostru este un semnal al aprecierii reciproce.Suntem împreună dedicați dezvoltării orașului.Bine ați venit domnule Grigore Negreanu!

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.