Acasă Actualitate ACS Inter Olt Slatina, debut cu victorie în Liga a III-a de...

ACS Inter Olt Slatina, debut cu victorie în Liga a III-a de fotbal. Vezi întreg programul competițional!

745
 
Sâmbătă, 29 august 2015, în startul noii ediții fotbalistice din Liga a III-a, Seria a 3-a, formația locală de fotbal, ACS Inter Olt Slatina (fosta FC Olt) a reușit să se impună, scor 1-0, pe teren propriu, în fața celor de la Atletic Bradu. Golul, înscris de Adi Popa în minutul 85, arată că victoria a fost una muncită, obținută destul de greu, dar, una peste alta, importante sunt punctele și, de ce nu, moralul bun de care băieții lui Dan Oprescu aveau mare nevoie.
În altă ordine de idei, mai trebuie spus că partida a fost arbitrată de o brigadă condusă la centru de Iuliana Demetrescu, ajutată la cele două tuse de Alexandru Mihaila și Marian Truță, observatorii întâlnirii fiind Costică Donose și Marian Ezaru…
 
PROGRAMUL TURULUI
În rândurile care urmează, împătimiții sportului rege, dar mai ales suporterii echipei slătinene, pot parcurge programul complet al turului, putând să-și programeze, din timp, ziua și ora la care pot merge să-și urmărească favoriții…
 
 
Etapa a II-a (4/5 septembrie)
SCM Piteşti – FC Voluntari II
Concordia Chiajna II – Sporting Turnu Măgurele
Urban Titu – AS Înfrăţirea Agromec Hărman
Atletic Bradu    – CN Dinicu Golescu Câmpulung
CS Ştefăneşti- ACS Inter Olt Slatina
CS Vişina Nouă – CS Podari
Sporting Roşiori – stă
CS Afumaţi – FC Aninoasa
 
Etapa a III-a (11/12 septembrie)
SCM Piteşti – CS Afumaţi
FC Voluntari II – Concordia Chiajna II
Sporting Turnu Măgurele – Urban Titu
AS Înfrăţirea Agromec Hărman – Atletic Bradu
CN Dinicu Golescu Câmpulung – CS Ştefăneşti
ACS Inter Olt Slatina – Sporting Roşiori
CS Vişina Nouă – stă
CS Podari – FC Aninoasa
 
Etapa a IV-a (18/19 septembrie)
Concordia Chiajna II   – SCM Piteşti
Urban Titu – FC Voluntari II
Atletic Bradu    – Sporting Turnu Măgurele
CS Ştefăneşti   – AS Înfrăţirea Agromec Hărman
Sporting Roşiori – CN Dinicu Golescu Câmpulung
CS Vişina Noua – ACS Inter Olt Slatina
FC Aninoasa – stă
CS Afumaţi – CS Podari
 
Etapa a V-a (25/26 septembrie)
Concordia Chiajna II   – CS Afumaţi
SCM Piteşti – Urban Titu
FC Voluntari II – Atletic Bradu
Sporting Turnu Măgurele – CS Ştefăneşti
AS Înfrăţirea Agromec Hărman – Sporting Roşiori
CN Dinicu Golescu Câmpulung – CS Vişina Nouă
ACS Inter Olt Slatina – FC Aninoasa
CS Podari – stă
 
Etapa a VI-a (2/3 octombrie)
Urban Titu – Concordia Chiajna II
Atletic Bradu – SCM Piteşti
CS Ştefăneşti – FC Voluntari II
Sporting Roşiori – Sporting Turnu Măgurele
CS Vişina Nouă – AS Înfrăţirea Agromec Hărman
FC Aninoasa – CN Dinicu Golescu Câmpulung
CS Podari – ACS Inter Olt Slatina
CS Afumaţi – stă
 
Etapa a VII-a (9/10 octombrie)
Urban Titu – CS Afumaţi
Concordia Chiajna II – Atletic Bradu
SCM Piteşti – CS Ştefăneşti
FC Voluntari II – Sporting Roşiori
Sporting Turnu Măgurele – CS Vişina Nouă
AS Înfrăţirea Agromec Hărman – FC Aninoasa
CN Dinicu Golescu Câmpulung – CS Podari
ACS Inter Olt Slatina – stă
 
Etapa a VIII-a (16/17 octombrie)
Atletic Bradu    – Urban Titu
CS Ştefăneşti   – Concordia Chiajna II
Sporting roşiori – SCM Piteşti
CS Vişina Nouă – FC Voluntari II
FC Aninoasa – Sporting Turnu Măgurele
CS Podari – AS Înfrăţirea Agromec Hărman
CN Dinicu Golescu Câmpulung – stă
CS Afumaţi – ACS Inter Olt Slatina
 
Etapa a IX-a (23/24 octombrie)
CS Afumaţi – Atletic Bradu
Urban Titu – CS Ştefăneşti
Concordia Chiajna II – Sporting Roşiori
SCM Piteşti – CS Vişina Nouă
FC Voluntari II – FC Aninoasa
Sporting Turnu Măgurele – CS Podari
AS Înfrăţirea Agromec Hărman – stă
CN Dinicu Golescu Câmpulung – ACS Inter Olt Slatina
 
Etapa a X-a (30/31 octombrie)
CS Ştefăneşti   – Atletic Bradu
Sporting Roşiori – Urban Titu
CS Vişina Nouă – Concordia Chiajna II
FC Aninoasa    – SCM Piteşti
CS Podari – FC Voluntari II
Sporting Turnu Măgurele – stă
ACS Inter Olt Slatina – AS Înfrăţirea Agromec Hărman
CN Dinicu Golescu Câmpulung – CS Afumaţi
 
Etapa a XI-a (6/7 noiembrie)
CS Afumaţi – CS Ştefăneşti
Atletic Bradu    – Sporting Roşiori
Urban Titu – CS Vişina Nouă
Concordia Chiajna II   – FC Aninoasa
SCM Piteşti – CS Podari
FC Voluntari II – stă
Sporting Turnu Măgurele – ACS Inter Olt Slatina
AS Înfrăţirea Agromec Hărman – CN Dinicu Golescu Câmpulung
 
Etapa a XII-a (13/14 noiembrie)
Sporting Roşiori – CS Ştefăneşti
CS Vişina Nouă – Atletic Bradu
FC Aninoasa – Urban Titu
CS Podari – Concordia Chiajna II
SCM Piteşti – stă
ACS Inter Olt Slatina – FC Voluntari II
CN Dinicu Golescu Câmpulung – Sporting Turnu Măgurele
AS Înfrăţirea Agromec Hărman – CS Afumaţi
 
Etapa a XIII-a (20/21 noimebrie)
CS Afumaţi – Sporting Roşiori
CS Ştefăneşti   – CS Vişina Nouă
Atletic Bradu    – FC Aninoasa
Urban Titu – CS Podari
Concordia Chiajna II   – stă
SCM Piteşti – ACS Inter Olt Slatina
FC Voluntari II – CN Dinicu Golescu Câmpulung
Sporting Turnu Măgurele – AS Înfrăţirea Agromec Hărman
 
Etapa a XIV-a (27/28 noiembrie)
CS Vişina Nouă – Sporting Roşiori
FC Anionoasa  – CS Ştefăneşti
CS Podari – Atletic Bradu
Urban Titu – stă
ACS Inter Olt Slatina – Concordia Chiajna II
CN Dinicu Golescu Câmpulung – SCM Piteşti
AS Înfrăţirea Agromec Hărman – FC Voluntari II
Sporting Turnu Măgurele – CS Afumaţi
 
Etapa a XV-a (4/5 noiembrie)
CS Afumaţi – CS Vişina Nouă
Sporting Roşiori – FC Anionoasa
CS Ştefăneşti   – CS Podari
Atletic Bradu    – stă
Urban Titu – ACS Inter Olt Slatina
Concordia Chiajna II   – CN Dinicu Golescu Câmpulung        
SCM Piteşti – AS Înfrăţirea Agromec Hărman
FC Voluntari II – Sporting Turnu Măgurele

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here